10 Nisan 2014, PerşembeAna Sayfa | Sayfayı Yazdır | Favorilere Ekle
Niçin SEDAV?Hizmet Alanlarımızİletişim
Sevgili Öğrenciler...

 

 

Biz inandık, bu inançla yola çıktık!

Nice eğitime susamış yüreklerin olduğuna inandık, onların bu susuzluğu giderilirse başaracaklarına inandık. En büyük zenginliğimiz olan sizlerin, inancımızı boşa çıkarmayacağına inandık. Bu inanç doğrultusunda büyük bir aile olduk.

SEDAV ailesi;  bugünün küçükleri değil, bugünün genç nesilleri olarak gördüğü öğrencilerine her zaman güvenmiş ve desteğini hiçbir zaman esirgememiştir. 2003 yılında 30 öğrenciye burs vermeye başlayan eğitim gönüllüsü vakfımız 2010 yılında 500 öğrenciye ulaşmış olup, bundan böyle de artarak devam edecek, daha büyük bir aile olacaktır. Geleceğimizi emanet edeceğimiz siz gençlere vakıf olarak maddi ve manevi desteklerimiz her zaman devam edecektir.

Karşılıksız olarak burs vermiş olduğumuz evlatlarımızın, mezun olması ve hayata atılıp, başarılı olması beklediğimiz tek karşılıktır.

Sevgili öğrenciler,

Vakfımızın amacı öğrencilerimize maddi destek sağlamakla birlikte, öğrencilerimizin başarılı olmalarını da hedeflemektedir. Bundan dolayı başarısız olanların bursları iptal edilecektir. 2011-2012 Eğitim Öğretim yılında burs başvuruları internet üzerinden yapılacak olup, elden başvuru kesinlikle kabul edilmeyecektir. Burs başvuru şartlarını ve başvuru tarihini sedav.org.tr adresinden takip edebilirsiniz.

Tüm öğrencilerimize sevgilerimi sunar, başarılar dilerim.

 

M.İhsan ARSLAN

SEDAV Yönetim Kurulu Bşk

Site Haritası ▼
©2010 - SEDAV